Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

11 Maart NL Doet actie aanplant “Voedselpark Kotermeerstal”

11 maart @ 10:00 - 15:00

Op Zaterdag 11 Maart gaan we noten- en fruitbomen en tal van bessenstruiken aanplanten in het “Voedselpark Kotermeerstal”. Ook worden er kruidenplanten gezet op het “Kruideneiland”.
Daar hebben we hulp bij nodig, iedereen, jong en oud kan meedoen aan deze NL Doet activiteit.
We starten om 10:00 bij de kruising van Dotingastraat, de Widtstraat en Kotermeerstal. Iedereen, jong en oud kan meedoen.

Het project “Voedselpark Kotermeerstal” is een initiatief van de Werkgroep Biodiversiteit van de Stichting Buren Kotermeerstal Zuid.

In het bestaande Park Kotermeerstal worden vruchtdragende bomen (noten en fruit) en (eetbare) bessen-dragende struiken en kruiden aangeplant. Hierdoor krijgt het park voedselbos-achtige kenmerken, die zullen bijdragen aan de biodiversiteit en wordt het park aantrekkelijker voor zowel mens als dier.
Wil je meer weten over dit project, lees dan: https://www.kotermeerstalzuid.nl/project-voedselpark-kotermeerstal-start

Wil je MEEDOEN op 11 Maart of wil je het project “Voedselpark Kotermeerstal” op een andere manier helpen, meld je dan aan via het formulier op onze website of via deze link: https://forms.office.com/r/mDrBD7J1JL
Alle hulp is welkom!

Gegevens

Datum:
11 maart
Tijd:
10:00 - 15:00
Evenement Tags: